HAKKIMIZDA / Efela Bilişim Bilgisayar Teknik Servis / Adapazarı Kaynarca Serdiven Erenler Korucuk Camili Karaman Bilgisayar Servisi Bilgisayar Alım Satım Tamir Servis Yedek Parça Adapazarı Kaynarca Serdiven Erenler Korucuk Camili Karaman Bilgisayar Servisi
Bugün 25 Eylül 2021, Cumartesi         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
2
1
8.666
Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine son derece önem veren Efela İletişim, bu anlayışını satış sonrası hizmetlerinde de devam ettirmektedir.
Değerli müşterimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve izlenebilirlik açısından hafta içi 9.00 - 21.00 saatleri arasındaki servis taleplerinizde Servis Merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz

 

HAKKIMIZDA

Akıllı Bilgisayarlar için yerinde servis hizmeti sunan Efela Bilişim 2011 yılında Kaan Acar tarafından kuruldu.

İş hayatının koşuşturması içersin de akıllı Bilgisayarunuzun başına birşey geldiğinde servis aramaya,Bilgisayarunuzu servise bırakmaya zamanınız olmayabilir.Servise bıraktığınız Bilgisayarunuzun içerisinde yer alan kişisel verilerinizin güvenliği de sizin için çok önemli olabilir.İşte tamda bu noktada efelabilisim devreye giriyor.Çünkü Efela Bilişim Bilgisayarınızda oluşan soruna olduğunuz, yere gelerek ve gözünüzün önünde müdehale eder.Böylece zaman kaybetmemiş ve kişisel verilerime birşey olurmu endişesi taşımazsınız.

 
Profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile yazılım, donanım, proje yaratma, uygulama, geliştirme, danışmanlık, her türlü sistem bakım ve onarım hizmetlerini müşterilerine sunan Efela Bilişim Hizmetleri, Bilişim Sektörü' nün tercih edilen lider firmalarından biri olmayı başarmıştır. Efela Bilişim Hizmetleri, müşterilerinin bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri, daima yakından takip etmelerini ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayarak, onların rekabet etme güçlerini arttırır. Efela Bilişim Hizmetleri, ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetlerde konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümleriyle entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir.
 

İlk kurulduğu günden bu yana önemli ve saygın şirketler ile iş ortaklığı yapıp uzun yılların bize vermiş olduğu deneyimleri siz müşterilerimizle paylaştık. Siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak uzun yıllar sizlere hizmet etmekten gurur ve kıvanç duyduk. İlerleyen yılarda da sorumluluğumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz.

 

Vizyonumuz

Efela Bilişim Hizmetleri, dünya standartlarında kaliteli ürün ve hizmet üreten, müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunan, müşteri mutluluğunu ön planda tutan, dinamik, araştırmacı ve yeniliklere açık, uluslararası faaliyet gösteren, sektöründe lider bir bilişim şirketi olmak.

 

Misyonumuz

Efela Bilişim Hizmetleri, çağımızın teknolojilerini kullanarak kaliteli ürün ve hizmet sunan, ülke ekonomisine katkıda bulunan, yeni gelişmelere açık ve araştırmacı kimliği ile, çalışanlarına ve insan haklarına saygılı bir bilişim şirketi olmak.

 

Hedefimiz

Efela Bilişim Hizmetleri, uzmanlaşmış olduğumuz Network Çözümleri, Teknik Servis ve Destek Hizmetleri, Eğitim Hizmetleri konularında güvenilir ve aranılan bir bilişim şirketi olmak ve bu konumu devam ettirmek.

 

Anlayışımız

Efela Bilişim Hizmetleri, hazırladığı tüm projelerde kaliteli ve verimli çözümler sunar. Üretilen her proje tanımlanan zamanlarda ve istenilen fonksiyonellikte olup gerekli teknik özellikleri taşımaktadır. Projenin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için belli zaman aralıklarında ara kontroller yapılır, kararlar ve raporlar üretilir. Bu ara kontroller sırasında yapılabilecek iyileştirmeler görüşülür, hangi yeni kararların alınacağı, gecikebilecek ya da eksik olabilecek işler netleştirilir. Müşteri beklentileri, beklentilerin gerçekleşme oranı, zaman ve proje ekonomisi değişik analizlerle değerlendirilir.

 • FARKIMIZ
 • Rekabete önem veririz.
 • Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.
 • Değer katarız.
 • Müşteriye karşı sorumluyuz.
 • İhtiyaçlara göre esneriz.
 • Uygun maliyetlerle esnek çözüm üretiriz.
 • Bilgi güvenliğine önem veririz.
 • Kalitemizi sorgularız.
 • Anahtar teslim çözüm üretiriz.
 •  

 

Ad Soyad

Mesajınız


Telefon
E - Posta Adresiniz